Pasternack PE3C7824-24
Part No.:
PE3C7824-24
Datasheet:
AetrixPE3C7824-24.pdf
Description:
COAX CBL 4.1/9.5 TO 4.1/9.5
Comments
PE3C7824-24 Specifications
Style:
4.1/9.5 to 4.1/9.5
1st Connector:
4.1/9.5 Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
4.1/9.5 Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz