Pasternack PE3C7824-36
Part No.:
PE3C7824-36
Datasheet:
AetrixPE3C7824-36.pdf
Description:
4.1/9.5 Mini DIN Male Right Angl
Comments
PE3C7824-36 Specifications
Style:
4.1/9.5 to 4.1/9.5
1st Connector:
4.1/9.5 Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
4.1/9.5 Plug, Right Angle
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz