Pasternack PE3C7824-50CM
Part No.:
PE3C7824-50CM
Datasheet:
AetrixPE3C7824-50CM.pdf
Description:
4.1/9.5 Mini DIN Male Right Angl
Comments
PE3C7824-50CM Specifications
Style:
4.1/9.5 to 4.1/9.5
1st Connector:
4.1/9.5 Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
4.1/9.5 Plug, Right Angle
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz