Pasternack PE3C7849-36
Part No.:
PE3C7849-36
Datasheet:
AetrixPE3C7849-36.pdf
Description:
COAX CBL NEX TO NEX
Comments
PE3C7849-36 Specifications
Style:
NEX to NEX
1st Connector:
NEX10 Plug
2nd Connector:
NEX10 Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz