Pasternack PE3C7850-12
Part No.:
PE3C7850-12
Datasheet:
AetrixPE3C7850-12.pdf
Description:
COAX CBL NEX TO NEX
Comments
PE3C7850-12 Specifications
Style:
NEX to NEX
1st Connector:
NEX10 Plug
2nd Connector:
NEX10 Plug, Right Angle
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz