Pasternack PE3C7850-24
Part No.:
PE3C7850-24
Datasheet:
AetrixPE3C7850-24.pdf
Description:
NEX10 Male to NEX10 Male Right A
Comments
PE3C7850-24 Specifications
Style:
NEX to NEX
1st Connector:
NEX10 Plug
2nd Connector:
NEX10 Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz