Pasternack PE3C7850-50CM
Part No.:
PE3C7850-50CM
Datasheet:
AetrixPE3C7850-50CM.pdf
Description:
NEX10 Male to NEX10 Male Right A
Comments
PE3C7850-50CM Specifications
Style:
NEX to NEX
1st Connector:
NEX10 Plug
2nd Connector:
NEX10 Plug, Right Angle
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz