Pasternack PE3C7857-24
Part No.:
PE3C7857-24
Datasheet:
AetrixPE3C7857-24.pdf
Description:
2.2-5 Male to 2.2-5 Male Right A
Comments
PE3C7857-24 Specifications
Style:
2.2/5 to 2.2/5
1st Connector:
2.2/5 Plug
2nd Connector:
2.2/5 Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz