Pasternack PE3C7857-50CM
Part No.:
PE3C7857-50CM
Datasheet:
AetrixPE3C7857-50CM.pdf
Description:
2.2-5 Male to 2.2-5 Male Right A
Comments
PE3C7857-50CM Specifications
Style:
2.2/5 to 2.2/5
1st Connector:
2.2/5 Plug
2nd Connector:
2.2/5 Plug, Right Angle
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz