Pasternack PE3C7871-200CM
- Part No.:
- PE3C7871-200CM
- Datasheet:
PE3C7871-200CM.pdf
- Description:
- QMA Male to Snap-On QMA Male Rig
PE3C7871-200CM Specifications
- Style:
- QMA to QMA
- 1st Connector:
- QMA Plug
- 2nd Connector:
- QMA Plug, Right Angle
- Length:
- 78.7" (2.0m) 6.6'
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 6 GHz