Pasternack PE3C7884-24
Part No.:
PE3C7884-24
Datasheet:
AetrixPE3C7884-24.pdf
Description:
Plenum 4.3-10 Male Right Angle t
Shipping
Inventory:147
Comments
PE3C7884-24 Specifications
Style:
4.3/10 to SMA
1st Connector:
4.3/10 Plug, Right Angle
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
SPP-250LLPL
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz