Pasternack PE3C7884-50CM
Part No.:
PE3C7884-50CM
Datasheet:
AetrixPE3C7884-50CM.pdf
Description:
COAX CBL 4.3/10 TO SMA
Shipping
Inventory:147
Comments
PE3C7884-50CM Specifications
Style:
4.3/10 to SMA
1st Connector:
4.3/10 Plug, Right Angle
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Type:
SPP-250LLPL
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz