Pasternack PE3C7980-50CM
Part No.:
PE3C7980-50CM
Package:
Datasheet:
AetrixPE3C7980-50CM.pdf
Description:
COAX CBL 2.2/5 TO 2.2/5
Comments
PE3C7980-50CM Specifications
Style:
2.2/5 to 2.2/5
1st Connector:
2.2/5 Plug
2nd Connector:
2.2/5 Plug
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Type:
TFT-402LF
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz