Pasternack PE3C8052-24
Part No.:
PE3C8052-24
Datasheet:
AetrixPE3C8052-24.pdf
Description:
2.2-5 Male to 4.3-10 Female Low
Shipping
Inventory:272
Comments
PE3C8052-24 Specifications
1st Connector:
2.2/5 Plug
2nd Connector:
4.3/10 Jack
2nd Contact Gender:
Female
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz