Pasternack PE3C8054-24
Part No.:
PE3C8054-24
Datasheet:
AetrixPE3C8054-24.pdf
Description:
2.2-5 Male to 4.3-10 Female 4 Ho
Comments
PE3C8054-24 Specifications
1st Connector:
2.2/5 Plug
2nd Connector:
4.3/10 Jack
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz