Pasternack PE3C8057-12
Part No.:
PE3C8057-12
Datasheet:
AetrixPE3C8057-12.pdf
Description:
COAX CBL 2.2/5 TO 4.3/10
Comments
PE3C8057-12 Specifications
1st Connector:
2.2/5 Jack
2nd Connector:
4.3/10 Jack
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz