Pasternack PE3C8057-24
Part No.:
PE3C8057-24
Datasheet:
AetrixPE3C8057-24.pdf
Description:
COAX CBL SMP MINI-SMP MINI
Comments
PE3C8057-24 Specifications
1st Connector:
2.2/5 Jack
2nd Connector:
4.3/10 Jack
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz