Pasternack PE3MP2060-24
Part No.:
PE3MP2060-24
Datasheet:
AetrixPE3MP2060-24.pdf
Description:
TRB Jack to Blunt Cut Genderless
Comments
PE3MP2060-24 Specifications
1st Connector:
TRB Jack
1st Contact Gender:
Female
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
78 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
78 Ohms
Frequency - Max:
10 MHz
Operating Temperature:
-55°C ~ 200°C