Pasternack PE3MP2060-36
Part No.:
PE3MP2060-36
Datasheet:
AetrixPE3MP2060-36.pdf
Description:
TRB Jack to Blunt Cut Genderless
Comments
PE3MP2060-36 Specifications
1st Connector:
TRB Jack
1st Contact Gender:
Female
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
78 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
78 Ohms
Frequency - Max:
10 MHz
Operating Temperature:
-55°C ~ 200°C