Pasternack PE3MP2358-12
Part No.:
PE3MP2358-12
Datasheet:
AetrixPE3MP2358-12.pdf
Description:
COAX CBL TRB TO CABLE
Comments
PE3MP2358-12 Specifications
1st Connector:
TRB Plug
1st Contact Gender:
Male
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
78 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
78 Ohms
Frequency - Max:
500 MHz
Operating Temperature:
-20°C ~ 75°C