Pasternack PE3MSA00458-60
- Part No.:
- PE3MSA00458-60
- Datasheet:
PE3MSA00458-60.pdf
- Description:
- COAX CBL TRS TO CABLE
PE3MSA00458-60 Specifications
- Style:
- TRS to Cable
- 1st Connector:
- TRS Plug
- Length:
- 60.0" (1.5m) 5.0'
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 78 Ohms
- Connector Impedance:
- Overall Impedance:
- 78 Ohms
- Frequency - Max:
- 10 MHz
- Operating Temperature:
- -55°C ~ 200°C