Pasternack PE3MSA00463-36
Part No.:
PE3MSA00463-36
Datasheet:
AetrixPE3MSA00463-36.pdf
Description:
COAX CBL TRB TO CABLE
Comments
PE3MSA00463-36 Specifications
Style:
TRB to Cable
2nd Connector:
Cable (Round)
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
78 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
78 Ohms
Frequency - Max:
10 MHz
Operating Temperature:
-55°C ~ 200°C