Pasternack PE3MSA00464-12
Part No.:
PE3MSA00464-12
Datasheet:
AetrixPE3MSA00464-12.pdf
Description:
COAX CBL TRB TO TRB
Comments
PE3MSA00464-12 Specifications
Style:
TRB to TRB
2nd Connector:
TRB Jack
2nd Contact Gender:
Female
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
78 Ohms
Connector Impedance:
78 Ohms
Overall Impedance:
78 Ohms
Frequency - Max:
10 MHz
Operating Temperature:
-55°C ~ 200°C