Pasternack PE3W00253/HS-24
- Part No.:
- PE3W00253/HS-24
- Description:
- 1.0/2.3 Plug to 1.0/2.3 Plug Cab
PE3W00253/HS-24 Specifications
- Style:
- 1.0/2.3 to 1.0/2.3
- 1st Connector:
- 1.0/2.3 Plug
- 2nd Connector:
- 1.0/2.3 Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-142
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms