Pasternack PE3W01950/SP-36
Part No.:
PE3W01950/SP-36
Datasheet:
AetrixPE3W01950/SP-36.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO BNC
Shipping
Inventory:146
Comments
PE3W01950/SP-36 Specifications
Style:
BNC to BNC
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
BNC Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
LMR 240
Frequency - Max:
4 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C