Pasternack PE3W02065-36
Part No.:
PE3W02065-36
Description:
TNC Male to TNC Male Low Loss Ca
Shipping
Inventory:460
Comments
PE3W02065-36 Specifications
Style:
TNC to TNC
1st Connector:
TNC Plug
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz