Pasternack PE3W02549-36
Part No.:
PE3W02549-36
Package:
Datasheet:
AetrixPE3W02549-36.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO N-TYPE
Shipping
Inventory:951
Comments
PE3W02549-36 Specifications
Style:
SMA to N-Type
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
LMR 400
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz