Pasternack PE3W02817-12
- Part No.:
- PE3W02817-12
- Datasheet:
PE3W02817-12.pdf
- Description:
- TNC Male to N Male Low Loss Cabl
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:170
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3W02817-12 Specifications
- Style:
- N-Type to TNC
- 1st Connector:
- TNC Plug
- 2nd Connector:
- N-Type Plug
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- LMR 400
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- Color:
- Black
- Features:
- Operating Temperature:
- -40°C ~ 85°C