Pasternack PE3W03175/HS-50CM
- Part No.:
- PE3W03175/HS-50CM
- Datasheet:
PE3W03175/HS-50CM.pdf
- Description:
- SMA Male Right Angle to TNC Fema
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:150
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3W03175/HS-50CM Specifications
- Style:
- SMA to TNC
- 1st Connector:
- SMA Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- TNC Jack
- 2nd Contact Gender:
- Female
- 2nd Connector Mounting Type:
- Panel Mount
- 2nd Connector Mounting Feature:
- Bulkhead - Front Side Nut
- Length:
- 19.69" (500.00mm)
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms