Pasternack PE3W03446/HS-72
- Part No.:
- PE3W03446/HS-72
- Datasheet:
PE3W03446/HS-72.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO SSMA
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:512
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3W03446/HS-72 Specifications
- Style:
- SMA to SSMA
- 1st Connector:
- SSMA Plug
- 2nd Connector:
- SMA Plug
- Length:
- 72.0" (1.8m) 6.0'
- Cable Type:
- RG-316
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 3 GHz
- Color:
- Tan
- Features:
- Operating Temperature:
- -40°C ~ 125°C