Pasternack PE3W03467-24
Part No.:
PE3W03467-24
Package:
Datasheet:
AetrixPE3W03467-24.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO N-TYPE
Shipping
Inventory:278
Comments
PE3W03467-24 Specifications
Style:
SMA to N-Type
1st Connector:
N-Type Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
PE-P195
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
12.4 GHz
Color:
Tan
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 165°C