Pasternack PE3W03574-12
- Part No.:
- PE3W03574-12
- Datasheet:
PE3W03574-12.pdf
- Description:
- SMB Plug Right Angle to SMB Plug
PE3W03574-12 Specifications
- Style:
- SMB to SMB
- 1st Connector:
- SMB Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- SMB Plug, Right Angle
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms