Pasternack PE3W03763-48
- Part No.:
- PE3W03763-48
- Description:
- SMA Male Right Angle to Reverse
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:226
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3W03763-48 Specifications
- Style:
- RP-SMA to SMA
- 1st Connector:
- RP-SMA Jack
- 2nd Connector:
- SMA Plug, Right Angle
- Length:
- 48.0" (1.2m) 4.0'
- Cable Type:
- RG-142
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 5 GHz