Pasternack PE3W03777-50CM
Part No.:
PE3W03777-50CM
Datasheet:
AetrixPE3W03777-50CM.pdf
Description:
COAX CBL SMP TO SMP
Shipping
Inventory:225
Comments
PE3W03777-50CM Specifications
Style:
SMP to SMP
1st Connector:
SMP Jack, Right Angle
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
SMP Jack
2nd Contact Gender:
Female
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Type:
0.086" Semi-Rigid Cable
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
8 GHz