Pasternack PE3W04210/HS-50CM
Part No.:
PE3W04210/HS-50CM
Datasheet:
AetrixPE3W04210/HS-50CM.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO MINI SMP
Shipping
Inventory:247
Comments
PE3W04210/HS-50CM Specifications
Style:
SMA to Mini SMP
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMP Mini Jack
2nd Contact Gender:
Female
Length:
19.69" (500.00mm)
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
18 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C