Pasternack PE3W04538-24
- Part No.:
- PE3W04538-24
- Datasheet:
PE3W04538-24.pdf
- Description:
- SMA Female to SMA Male Cable 24
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:461
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3W04538-24 Specifications
- Style:
- SMA to SMA
- 1st Connector:
- SMA Jack
- 1st Contact Gender:
- Female
- 2nd Connector:
- SMA Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-223
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms