Pasternack PE3W04654-24
Part No.:
PE3W04654-24
Datasheet:
AetrixPE3W04654-24.pdf
Description:
COAX CBL MMCX TO MMCX
Shipping
Inventory:283
Comments
PE3W04654-24 Specifications
Style:
MMCX to MMCX
1st Connector:
MMCX Plug, Right Angle
2nd Connector:
MMCX Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
0.086" Semi-Rigid Cable
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz