Pasternack PE3W04654/HS-12
Part No.:
PE3W04654/HS-12
Datasheet:
AetrixPE3W04654/HS-12.pdf
Description:
MMCX Plug Right Angle to MMCX Pl
Shipping
Inventory:283
Comments
PE3W04654/HS-12 Specifications
Style:
MMCX to MMCX
1st Connector:
MMCX Plug, Right Angle
2nd Connector:
MMCX Plug, Right Angle
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz