Pasternack PE3W05187-12
- Part No.:
- PE3W05187-12
- Datasheet:
PE3W05187-12.pdf
- Description:
- BNC Male to N Male Low Loss Cabl
PE3W05187-12 Specifications
- Style:
- BNC to N-Type
- 1st Connector:
- BNC Plug
- 2nd Connector:
- N-Type Plug
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- LMR 400
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms