Pasternack PE3W05333-60
- Part No.:
- PE3W05333-60
- Datasheet:
PE3W05333-60.pdf
- Description:
- COAX CBL QMA TO QMA
PE3W05333-60 Specifications
- Style:
- QMA to QMA
- 1st Connector:
- QMA Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- QMA Plug, Right Angle
- Length:
- 60.0" (1.5m) 5.0'
- Cable Type:
- LMR 240
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 5.8 GHz