Pasternack PE3W06017-48
- Part No.:
- PE3W06017-48
- Datasheet:
PE3W06017-48.pdf
- Description:
- COAX CBL SSMB TO SSMB
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:101
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3W06017-48 Specifications
- Style:
- SSMB to SSMB
- 1st Connector:
- SSMB Plug
- 2nd Connector:
- SSMB Plug
- Length:
- 48.0" (1.2m) 4.0'
- Cable Type:
- RG-188 DS
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 6 GHz