Pasternack PE3W06083/HS-24
- Part No.:
- PE3W06083/HS-24
- Datasheet:
PE3W06083/HS-24.pdf
- Description:
- Reverse Polarity SMA Jack to Pus
PE3W06083/HS-24 Specifications
- Style:
- RP-SMA to SMP
- 1st Connector:
- RP-SMA Jack
- 2nd Connector:
- SMP Jack, Right Angle
- 2nd Contact Gender:
- Female
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- LMR 100
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms