Pasternack PE3W06085-50CM
Part No.:
PE3W06085-50CM
Datasheet:
AetrixPE3W06085-50CM.pdf
Description:
COAX CBL RP-SMA TO SMA
Shipping
Inventory:177
Comments
PE3W06085-50CM Specifications
Style:
RP-SMA to SMA
1st Connector:
RP-SMA Plug, Right Angle
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Type:
RG-400
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz