Pasternack PE3W06099/SP-12
- Part No.:
- PE3W06099/SP-12
- Datasheet:
PE3W06099/SP-12.pdf
- Description:
- MMCX Plug Right Angle to MCX Plu
PE3W06099/SP-12 Specifications
- Style:
- MCX to MMCX
- 1st Connector:
- MMCX Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- MCX Plug, Right Angle
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-188 DS
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- Color:
- White
- Features:
- Operating Temperature:
- -55°C ~ 200°C