Pasternack PE3W06223/HS-50CM
Part No.:
PE3W06223/HS-50CM
Datasheet:
AetrixPE3W06223/HS-50CM.pdf
Description:
SMA Male to MMCX Plug Right Angl
Shipping
Inventory:165
Comments
PE3W06223/HS-50CM Specifications
Style:
SMA to MMCX
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
MMCX Plug, Right Angle
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Type:
RG-188 DS
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz
Color:
White
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C