Pasternack PE3W06759/HS-12
- Part No.:
- PE3W06759/HS-12
- Datasheet:
PE3W06759/HS-12.pdf
- Description:
- 10-32 Male to SMB Plug Right Ang
PE3W06759/HS-12 Specifications
- Style:
- 10-32 to SMB
- 1st Connector:
- 10-32 Plug
- 2nd Connector:
- SMB Plug, Right Angle
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-188
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms