Pasternack PE3W06759/HS-50CM
- Part No.:
- PE3W06759/HS-50CM
- Datasheet:
PE3W06759/HS-50CM.pdf
- Description:
- 10-32 Male to SMB Plug Right Ang
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:954
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3W06759/HS-50CM Specifications
- Style:
- 10-32 to SMB
- 1st Connector:
- 10-32 Plug
- 2nd Connector:
- SMB Plug, Right Angle
- Length:
- 19.69" (500.00mm)
- Cable Type:
- RG-188
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms