Pasternack PE3W07224-12
Part No.:
PE3W07224-12
Datasheet:
AetrixPE3W07224-12.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO TNC
Shipping
Inventory:240
Comments
PE3W07224-12 Specifications
Style:
SMA to TNC
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
TNC Plug, Right Angle
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-174
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz