Pasternack PE3W07432-48
- Part No.:
- PE3W07432-48
- Datasheet:
PE3W07432-48.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO N-TYPE
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:643
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3W07432-48 Specifications
- Style:
- SMA to N-Type
- 1st Connector:
- SMA Plug, Right Angle
- 1st Contact Gender:
- Male
- 2nd Connector:
- N-Type Plug
- 2nd Contact Gender:
- Male
- Length:
- 48.0" (1.2m) 4.0'
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 5.8 GHz