Pasternack PE3W08127-24
Part No.:
PE3W08127-24
Datasheet:
AetrixPE3W08127-24.pdf
Description:
MMCX Plug Right Angle to MCX Plu
Shipping
Inventory:515
Comments
PE3W08127-24 Specifications
Style:
MCX to MMCX
1st Connector:
MCX Plug, Right Angle
2nd Connector:
MMCX Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
0.086" Semi-Rigid Cable
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz